Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

 

1. Odstąpienie od umowy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru masz prawo do jego zwrotu, bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: biuro@eudajmonia.eu

Zwracaną rzecz zwróć do nas na adres: Eudajmonia WallArt, ul. Bracka 9b, 44-300 Wodzisław Śląski, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Zwracany towar powinien zostać spakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Po otrzymaniu paczki w ciągu 14 dni zostanie wykonany zwrot pieniędzy za przedmiot na podane konto.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w przypadku naklejek personalizowanych i tapet tworzonych na wymiar.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

 

2. Reklamacje

W przypadku uszkodzonej paczki prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera i kontakt
mailowy lub telefoniczny.

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, lub paczka niekompletna prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@eudajmonia.eu z opisem problemu. Skontaktujemy się z Państwem w celu rozwiązania zaistniałej sytuacji.

W przypadku tapet konieczne jest sprawdzenie pasów / brytów. Taką weryfikację tapet najlepiej jest wykonać zaraz po zakupie. W przypadku ujawnienia błędów nie należy przystępować do montażu tapet. Po montażu reklamacja nie będzie możliwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl